Участь у засіданні взяли заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, керівники структурних підрозділів ПОВА, на які покладено функції з питань ветеранської політики, фахівці із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб у громадах, представники ГУ Національної поліції області, ДСНС, Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях, Управління Державної міграційної служби у Полтавській області.
«Добре, що в Полтаві є такий Центр ветеранського розвитку. Тут можна отримати повний спектр послуг – від навчання, соцадаптації до пошуку роботи. Нині відбувається об’єднання зусиль держави, виконавчої влади, органів місцевого самоврядування для підтримки ветеранів та демобілізованих осіб, – розповів Антон Чубенко. – На Полтавщині нині діють 10 ветеранських хабів, різноманітні спортивні програми, впроваджуємо інститут фахівця із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб, розвиваємо мережу психологічної підтримки наших захисників. Однією із важливих складових адаптації є наявність роботи. Окреме питання – працевлаштування ветеранів у системі МВС», – зазначив Антон Чубенко.
У Центрі розповіли про можливості працевлаштування для ветеранів у структурах органах виконавчої влади. Зокрема у Регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях наявні 11 вільних вакансій. В Управлінні Державної міграційної служби у Полтавській області шукають 14 різних спеціалістів.
За інформацією Полтавської обласної служби зайнятості станом на 18 липня працевлаштовано 126 учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. 603 людей із числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни перебувають на обліку в службі зайнятості. Найбільше у Полтавському районі – 288 осіб, у Лубенському – 131 особа, Кременчуцькому – 116 осіб і у Миргородському – 68 осіб. Тож необхідно посилювати заходи з підтримки зайнятості.
Робота (1)
1 (2)
Підпишіться, щоб отримувати листи.